Září

Nový školní rok byl v naší škole slavnostně zahájen přivítáním prvňáčků a návštěvou zástupců OÚ Raná a starosty Vojtěchova pana Kyncla.

Druhý školní den jsme odjeli autobusem do Hlinska. Po projití Pohádkové stezky, přečtení pohádky o dřevěném vojáčkovi a splnění úkolů na jednotlivých zastaveních jsme se pěšky přes Peklo na Čertovině vrátili domů.

První dva „školní“ pátky probíhala výuka na dopravním hřišti v Chrudimi. V roli chodců a cyklistů si všichni žáci zopakovali základní pravidla chování v silničním provozu.

V pondělí 6. září jsme se všichni vrátili do lavic a začala výuka podle rozvrhu hodin. Po prohlédnutí učebnic a pracovních sešitů následovalo opakování znalostí z minulého školního roku.

Již proběhlé akce si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Ve středu 8. září se i na naší zahradě rozhořel pomyslný olympijský oheň před startem olympijského  T – Mobile běhu.

Učíme se hlavou, rukama i srdcem, proto učení v lavicích doplňujeme i dalšími činnostmi na koberci, před interaktivní tabulí, ve venkovní učebně, v tělocvičně, na školním hřišti nebo v blízkém i vzdálenějším okolí školy.

Ať se nám společná práce po celý rok daří.